top of page

Hakkımızda-

Dekorasyon, ürün dizaynı ve mekan tasarımına çok genç yaşlarda gönül vermiş iki mühendisin onlarca  uluslararası otel, yüzlerce genel mekan, restoran, mağaza, ofis ve konut dekorasyonunda edindikleri 27 yıllık tecrübe ve hayallerinin bir araya gelmesi AE PROJECT'i yarattı şimdi bu rüyayı bizimle paylaşın.

        Tasarım yaparken mekanın konumu doğal bir ışık yaratır. Tasarımın amacına uygun olarak doğal ışığın doğru kullanılmasını temel amaç olarak benimsiyoruz. Tasarımlarımızı yaparken aynı mekanın gece ve gündüz atmosferlerini ayrı ayrı çalışıyoruz.Doğal ışıkla sağlanan görselliği ve atmosferi gece ışıklandırma ile sağlamaya çalışmanın bir yanılgı olduğu fikrindeyiz. Önce mekanın yapısal durumunu etüd edip, işlevsel kullanım için gerekli öğeleri belirliyoruz. Örneğin bir restoran tasarlıyorsak restoranın yemek konseptine menüsüne uygun mutfak alanı gerekliliğini, servis şekline göre servis ve masa arlıklarını, depolama alanlarını, personel alanlarınn metrajlarını belirleyip tasarıma bir çerçeve  çiziyoruz. Daha sonra gün içinde doğal ışığın maksimum verimle en uzun süre kullanılacağı şekilde yerleşim planını hazırlıyoruz. Bu planlama üzerinde konsepte uygun tasarımlar yapıp mekana yerleştiriyoruz. Gece atmosferi içinde en az elektrik tüketimiyle en verimli aydınlatmayı sağlayacak aydınlatma yerleşimini planlıyoruz. Yine konsepte uygun aydınlatma armatürleri tasarlıyoruz ve yerleştiriyoruz. Veee geldik en eğlenceli kısma bu eğlenceye müşterimizi de dahil edip dekoratif objeleri ve duvar dekorlarını seçip yerleştiriyoruz. Sonra? Sonra ))) müşterimizle birlikte duyduğumuz bu tatmin duygusunu karşıdan seyrederek belki birlikte yarattığımız bu mekanda bir kahve içerek yaşıyoruz

          Aynı zamanda kendi markalarımız altında tasarladığımız ve ürettiğimiz aydınlatma ürünlerini, dekoratif ürünleri, mobilyaları, ev tekstil ürünlerini, tabloları, halıları, perdeleri de sizi de ailemizin bir üyesi yapabilmek için çeşitli platformlarda size sunuyoruz.

Hizmetler-

İç Tasarım Ticari &Konut

Mekan Planlama & Mobilya Seçimi

Hareketli Mobilya Tasarım Üretim

Aydınlatma Ürünleri Tasarım Üretim

Ev Tekstili Ürünleri

Halı 

Perde & Stor Perde

Dekorasyon Objeleri, Tablo, Heykel

Markalarımız

LOGO PNG.png
LOGO PNG.png
LOGO PNG.png
LOGO PNG.png
LOGO PNG.png
bottom of page